PARTNEŘI

Millers oils je výrobce vysoce kvalitních olejů, maziv a aditiv pohonných hmot a dalších speciální přípravků pro širokou škálu aplikací v motorismu a průmyslu. Po celou dobu existence prokazuje Millers Oils talent pro inovativní řešení a prvenství v oboru, když u mnohých produktů používá PAO a 3esterové základové oleje nebo revoluční nanočástice. Produkty Millers Oil jsou hojně využíváné v oblasti motorsportu a jeho extrémních odvětvích.

Ecu Garage se zabývá úpravami sériových řídících jednotek pro BMW motory M50, M50TU, M52, M52tu a M54, tvorbou kabelových svazků pro stavitelné řídicí jednotky jako jsou například ECUMASTER, KDFI a výrobou svazků do interiéru závodních vozidel.

High performance parts je jednou z největších firem v ČR co do prodeje a velikosti skladových zásob racing, tuning, styling a motorsport doplňků pro automobilové nadšence. Zaměřuje  se především na prodej performance dílů exkluzivních značek jako jsou D2 Racing, Miltek Sport, F1 Racing Technology a další.

All4drift je jeden z největších e-shopů s drift vybavením a drift díly v České Republice. Většina dílů skladem, vysokou přidanou hodnotu má zejména individuální přístup k zákazníkovi a úroveň zákaznického servisu, poradenství.