O NÁS

Drifting je v našich končinách odrůda motorsportu, která každým rokem roste na popularitě. To ale vůbec nekoresponduje s množstvím ploch a okruhů, kde se dá tahle disciplína provozovat. Možností a příležitostí, kde si zajezdit rapidně ubývá, a tak nám nezbývá, než jezdit „street“ – po nocích prázdnými ulicemi, na nefrekventovaných silnicích atd.
 
Proto jsme se na sklonku roku 2022 rozhodli pustit se do organizace DRIFT eventů, jejichž cílem je umožnit co nejširšímu okruhu jezdců vyzkoušet si to, co se naučili na ulici, na uzavřené trati. Kromě DRIFT tréningů jsme i pořadatelem větších závodů ve spolupráci s Drift Days Champions.
 
Naším cílem je stmelovat komunitu drifterů, umožnit komukoliv bez rozdílu zúčastnit se našich tréningů a dostat drifting do popředí motoristického sportu u nás v ČR.
 
Za námi stojí silní partneři, od kterých máme plnou podporu v tom, co děláme.

.

DSC01876
DSC02370
Pro koho jsou eventy určené?
 
Pro kohokoliv, kdo je majitelem auta se zadním náhonem (případně 4×4), při čemž nás nezajímá Tvůj věk, zkušenosti ani výkon tvého auta. Na našich akcích se můžeš potkat se špičkami české driftingové scény, ale i s lidmi, kteří za volantem drifťáka sedí poprvé. Nikoho nesoudíme a  navzájem se maximálně podporujeme!
Jak často se s námi můžeš přijet svézt?
 
Sezóna začíná zpravidla v druhé polovině března a končí, dle počasí, v první polovině listopadu. Snažíme se, aby naše akce probíhaly 2 x měsíčně. Nejčastěji jezdíme do Polska (70 km od hranic Severních Čech) a v okolí Prahy. Kapacita eventů bývá mezi 30 – 50 vozidly.
DSC01912