23.9.jested_upl

23.09.2023 – JEŠTĚDSKÉ DRIFTOBRANÍ

Dlouho očekávaná událost tohoto roku je tady! Ve spolupráci s Drift Days Champions jsme pro vás připravili zcela ojedinělou akci, která nemá v ČR obdoby! U toho nesmíš chybět!

Kdy: 23.9., 9:00 – 18:00
Kde: Parkovací dům pod JEŠTĚDEM
Kapacita pro závod: 40 aut (3990,- Kč / auto)
Kapacita pro sraz street drift speciálů: 50 aut (300,- Kč/auto)
Vstupné pro veřejnost: 200,- Kč, děti do 12 let zdarma (v ceně vstupného špunty do uší)

Registrace pro street drift auta (jen sraz): Zpráva https://instagram.com/jirkodejmi?igshid=MzRlODBiNWFlZA== s jakým autem přijedeš.

DRIFT ZÁVODY v parkovacím domě pod Ještědem pro 40 vozidel spojené se srazem street drift speciálů🔥🔥🔥

Pro jezdce jsou v ceně startovného 3 vstupy (jezdec + 2), jidlo, pití a jezdit budeme o VRÁCENÍ STARTOVNÉHO pro první tři místa, oleje a další hodnotné ceny.

V rámci cele akce pro vás bude připravený doprovodný program, DRIFT TAXI, DJ, stánky s občerstvením, s merchem, pro děti pak skákací hrad a soutěže o ceny.

Cele klání můžeš sledovat z bezpečných diváckých zón, nebo na horní ploše na velkoplošné obrazovce (on-line tam vše bude přenášet dron od SkyX).

Technické požadavky na auto:
Funkční bezpečností nebo vícebodové pásy v závislosti na použitém druhu sedacky, není možná kombinace skořepiny a sériového pasu!!! 2 KG hasící přístroj připevněný ke karoserie a v dosahu řidiče. Pevně přidělaná autobaterie, případně bateriový box. Auto musí mít všechny části karoserie, vyjma předního a zadního nárazníku, pokud je vozidlo vybaveno bash barem, Jack pointem. Pro všechny povinná bezpečnostní helma, a to jak pro řidiče, tak spolujezdce.
HLAVNÍ PARTNER UDÁLOSTI

Comments are closed.